Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Про нас

Проект INTERES”но у Львові створений для вас любі гості міста та його жителі! У Львові дійсно дуже INTERES”но! Занурившись в історію, архітектуру та легенди Львова ви отримаєте величезне задоволення від перебування у Львові.

Екскурсіий проект INTERES”но у Львові об'єднує приватних екскурсоводів, які люблять своє місто, добре знають його визначні пам'ятки, мають творчий підхід до екскурсійної справи, розробляють нові екскурсії та впроваджують їх на ринку екскурсійних послуг.

Екскурсійний проект INTERES”но у Львові спеціалізується на різноманітних екскурсіях по Львову та по його околицях. Ми розробляємо і реалізуємо екскурсійний продукт, враховуючи склад та інтереси туристичних груп та екскурсантів-індивідуалів. Творчо підходячи до справи ми ставимось до екскурсії як до своєрідного мистецтва. В переліку наших екскурсій як класичні маршрути так і чимало тематичних та спеціалізованих екскурсій для різного віку та зацікавлень, частина з яких є новинками на екскурсійному ринку Львова. Прекрасні  палаци і музеї, підземелля і вежі, храми і монастирі, театри і касино, парки і подвір’я, атмосферні кнайпи, мастер-класи, сценки, квести і дегустації, легенди та цікаві бувальщини – ось деякі складові екскурсійних маршрутів які пропонує екскурсійний проект INTERES”но у Львові.


2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.