Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Про Львів

Ви були у Львові? Тоді Вам назавжди запам'яталась неповторна краса цього міста, занесеного до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, запам'ятались його красиві вулиці, церкви, памятники, будинки,  театри, музеї, клуби, маленькі затишні кафе та цікаві ресторани,а також привітні мешканці...

Якщо Ви ще ніколи не були у Львові - тоді Вам обов’язково необхідно приїхати сюди, побачити цю перлину Європи, адже, лише тут можна відчути дивовижне поєднання минулого та сьогодення. Це і неповторні храми та собори, фрески та живопис, свята, фестивалі та мистецькі заходи.

Львів – місто історії, культури і релігії, центр туризму, освіти і мистецтва.

Бурхлива і надзвичайно цікава історія унікального українського міста Львова налічує сім з половиною віків. Львів постав у середині XIII століття, як столиця могутньої східноєвропейської держави – Галицько-Волинського князівства.

Завдяки своєму унікальному географічному розташуванню на перетині головних торгових шляхів між Заходом і Сходом, Львів у XV-XVII століттях стає провідним торгівельним центром Східної Європи, найбільшим містом України. Перебуваючи впродовж півтисячоліття в європейському культурному просторі, Львів перетворюється на справжню архітектурну перлину, центр книговидання, ремесел і мистецтв.

У XVIII-XX століттях у складі Австро-Угорської імперії Львів стає відомим, як місто технічних інновацій, зокрема тут вперше у світі винайшли гас і гасову лампу. На початку XX століття Львів став столицею третього у світі регіону за видобутком нафти після США і Росії. У 1939-1991 роках Львів перебував під владою тоталітарного Радянського Союзу. Із моменту здобуття Україною незалежності місто набуває статусу культурної та духовної столиці української держави. Кінець XIX століття – початок XX століття – період національного піднесення серед галицьких українців. Львів стає центром національного відродження, Меккою життя і діяльності плеяди найкращих українських політиків, культурних діячів, письменників і правозахисників.

Львів відіграв ключову роль і здобутті незалежності Україною. Саме звідси ініціювалися державотворчі процеси становлення і утвердження проекту української незалежної держави.

Із моменту здобуття Україною незалежності місто набуває статусу культурної та духовної столиці української держави. У 1998 році місто Львів був внесений до списку світових пам'яток архітектури, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО.

У 2004 році Львів відіграв роль головного суспільного каталізатора демократичної Помаранчевої революції. Нещодавно, у 2006 році, місто відсвяткувало свій 750-літній ювілей.

Сьогодні місто продовжує свій впевнений розвиток і удосконалення. Влада і громада міста працюють над покращенням інфраструктури міста, розробляють численні проекти інвестування, оптимізують освіту і мультикультурний дух міста, радо вітають нових гостей серця України.

Ласкаво просимо до Львова!

Більше про Львів

Історія Львова
70 Підстав пишатись Львовом
Легенди Львова
Храми Львова
Театри Львова
Музеї Львова
Площі та проспекти
Парки Львова

2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.