Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Екскурсії по Львову


Вечірня екскусія та вечеря в середньовічному стилі "ЛЕГЕНДИ ВЕЧІРНЬОГО ЛЬВОВА"
Запрошуємо прийняти участь у новій екскурсійній програмі, в якій ви дізнаєтесь про захоплюючі історії та легенди нашого міста, матимете можливість скуштувати страви старольвівської кухні та станете свідками цікавого історичного дійства, що перенесе вас в атмосферу давнини.
Пішохідна екскурсія «ВУЛИЧКАМИ СТАРОВИННОГО МІСТА»
Пішохідна екскурсія триває 3 години. Це екскурсія по центральній частині міста, яка детально ознайомить вас з серцем Львова!
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГАЙ
Музей вдало об'єднує горбистий ландшафт, відновлену рослинність Карпат і дбайливо перенесені історичні споруди з різних регіонів Західної України.
ЛИЧАКІВСЬКИЙ ЦВИНТАР
Личаківський цвинтар – один з найстаріших в Європі, заснований у 1786році. Це справжній музей некрополь, де на площі 40 га налічується понад 3000 кам’яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам’ятками.
"Львів скрізь віка"
Ця 7-ми годинна  пішохідно-транспортна екскускурсія познайомить Вас з основною історичною спадщиною міста Львова: пам'ятками давньоруського Княжого (13 ст.),
польського (14 -18 ст.) та австрійського (19-20 ст.) періодів становлення Львова, а також з найвищою точкою міста горою Високий Замок та Личаківським кладовищем.
 
2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.