Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Пішохідна екскурсія «ВУЛИЧКАМИ СТАРОВИННОГО МІСТА»

Екскурсії по Львову

Пішохідна екскурсія триває 3 години. Це екскурсія по центральній частині міста, яка детально ознайомить вас з серцем Львова!
«ВУЛИЧКАМИ СТАРОВИННОГО МІСТА»екскурсія для тих, кого манить чар старовини, легенди, загадки і таємниці старих вуличок, букет епох та стилів, львівська бруківка, непересічні споруди та їх мешканці. А головне – це та неповторна атмосфера давнини, яку фрагмент за фрагментом відчувають на собі екскурсанти. У супроводі майстра екскурсійної справи ви зможете розшифрувати загадкові написи на стінах, пізнати таємниці львівських левів, дізнатись про побут та життя давніх львів’ян, львівські традиції тощо.

Об’єкти: Проспект Свободи, Оперний театр, Вежа Крамарів, пам’ятник Шевченку, Гауптвахта, пам’ятник Підкові, Єзуїтський костел, Площа ринок, Латинська катедра, Каплиця Боїмів, Ратуша,  Італійський дворик, Чорна камяниця, Аптека музей,  Вірменський собор, Приображенська церква, Будинок "Пір року", костел Домініканців, Королівський арсенал, Памятник Федорову, Оборонні стіни та рів, Порохова Вежа, Комплекс Успенської церкви,, Міський арсенал,Єврейський квартал, Комплекс Бернардинського монастиря, Памятники Данилу Галицькому та Адаму Міцкевичу, Готель Жорж, Будинок книги.

Назад в раздел
2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.