Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Львів - столиця фестивалі

Фестивалі Львова

Львів – важливий туристичний центр. Це місто величних пам’яток архітектури, розкішних храмів, старовинних площ, затишних вуличок, музеїв та галерей з унікальними мистецькими скарбами різних епох історії світової цивілізації. У Львові зберігають культурні надбання минулого та водночас нама- гаються відповідати вимогам сучасності.

Саме у Львові вперше відступили від шаблонних відзначень свят та започаткували новий формат культурних заходів – проведення різних за тематикою фестивалів. Старовинні вулиці, таємнича атмосфера минулих століть, які застигли в камені, але випромінюють невидимі, але дуже відчутні подихи, все це – Львів, який ще й є театральним, музичним, мистецьким містом, яке продукує безліч напрямків розвитку сучасної культури і мистецтва, цікавих розваг та забав, які об’єднуються у розмаїтті 50 фестивалів, що плануються у 2010 році.

За давніми традиціями, кожне число – вимовлене, написане, втілене в кількості тих чи інших предметів або явищ – має певну магічну силу. Цифра «5» символізує сильну енергію, ентузіазм, відкриття нових явищ, рух уперед, ризик, схильність до незвичайного. Цифра «0» символізує довір’я, стабільність, впевненість та можливість здійснювати наміри з відкритим серцем. Як бачимо, символіка двох цифр у числі 50 львівських фестивалів передбачає і традиційні мистецькі акції, і започаткування нових, що, безумовно, створить унікальний магічний орнамент фестивального Львова, який зумовить задоволення будь-яких естетичних смаків та мистецьких зацікавлень.

В цьому чудовому місті Вас не залишить почуття свята, коли б Ви його не відвідали: взимку, весною, влітку, восени – у будь-яку пору року насолоджуйтесь неповторним дійством одного чи кількох з числен- них фестивалів Львова – фестивальної столиці України!

Сайт: www.visitlviv.net


Назад в раздел
2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.