Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Музеї Львова


Львівський історичний музей
Львівський історичний музей — найстаріший і найбагатший історико-культурними та мистецькими пам'ятками серед музеїв України. Його експозиція знайомить з історією міста Львова та галицьких земель від найдавніших часів до наших днів.
Музей зброї «Арсенал»
Музей зброї «Арсенал» - самостійний відділ Львівського історичного музею, у якому експонується постійна виставка зброї.
Львівська галерея мистецтв
Львівська галерея мистецтв (до 4 лютого 1998 — Львівська картинна галерея) — найбільший художній музей України.
Музей «Русалка Дністровая»
Музей «Русалка Дністровая» — музей у Львові, присвячений книжці «Русалка Дністровая», першому західноукраїнському альманаху. Адміністративно — філія Львівської галереї мистецтв.
Музей мистецтва давньої української книги
Музей був відкритий за назвою Музей імені Івана Федорова в 1976 році в приміщеннях колишнього Онуфрієвського монастиря, у якому було поховано українського першодрукаря Івана Федорова.
Музей Пінзеля
Музей Пінзеля — музей сакральної барокової скульптури Йоанна Георга Пінзеля у місті Львів.
Палац Потоцьких
Палац був збудований у 1880 році за проектом французького архітектора Людвіга де Верні за участі польського архітектора Юліана Цибульського на місці невеликої садиби, яка належала роду Потоцьких, а саме Марії з Сангушків та її чоловіку.
Національний музей імені Андрея Шептицького у Львові
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького— національний художній музей, одна з найвизначніших в Україні скарбниць пам'яток вітчизняної культури і мистецтва. Знаходиться у Львові: оновний корпус— за адресою проспект Свободи, 20, другий корпус— за адресою вулиця Драгоманова, 42.
Музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай»
Шевченківський гай розташований на лісистих горбах Розточчя (продовження Подільської височини) у північно-східній частині міста у місцевості Кайзервальд на території близько 84 гектарів, поблизу поблизу парку «Високий замок» на території ландшафтного парку «Знесіння».
Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України
Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України — єдиний музей етнографії в Україні, що підпорядковується Інституту народознавства Національної Академії Наук України
Музей історії релігії
Львівський музей історії релігії (колишня назва Музей релігії та атеїзму) має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчого профілю, аналогів якої у державі не існує.
Аптека-музей у Львові
Тут поряд з діючою аптекою існує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами. Експозиція представлена більше ніж трьома тисячами експонатів.
Музей пивоваріння
Львівський музей пивоваріння — перший в Україні музей пивоваріння; відкритий 14 жовтня 2005 року під час святкування 290-ї річниці найстарішої броварні в Україні — Львівської пивоварні.
   
2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.