Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Парк «Високий замок»

Парки Львова

Парк «Високий замок»  — парк на Замковій горі у Львові, пам'ятник садово-паркового мистецтва місцевого значення. Парк входить до складу природо-заповідного фонду України як національне надбання. Парк «Високий замок» був заснований в 1835 році (за іншими даними в 1853). Розташований на схилах Замкової (Княжої) гори поблизу парку «Знесіння». Загальна площа парку — 36,2 га. У насадженнях парку переважають листяні породи: каштан, клен, явір, ясен, липа, береза, тополя, акація, а також сосна.

Складається з двох терас. На нижній терасі знаходяться будиночок садівника, пам'ятний знак на честь Максима Кривоноса, ресторан, нижній оглядовий майданчик.

На верхній терасі знаходиться штучний курган з оглядовим майданчиком (висота 413 над рівнем моря), насипаний в 1869—1900 роках польською громадою міста на честь 300-ліття Люблінської унії. Там же знаходяться залишки кріпосної стіни замку, побудованого польськими королями, з якого пізніше був узятий матеріал для будівництва кургану на честь Люблінської унії. У верхній частині парку розташований Львівський телецентр і вежа (заввишки 192 метри) телетрансляції, скульптура кам'яного лева, перенесена сюди від ратуші в 1874 році.Назад в раздел
2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.