Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Театри Львова


Історія появи театрів та кінотеатрів
Перший львівський професійний театр був відкритий у 1795 році. Так, у 1792 році підприємець Г. Булла придбав занедбаний, колись найбільший у місті, костел ордену єзуїтів (після його вигнання з Австрії), а за три роки організував у ньому театр.
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Будівництво театру розпочалось у червні в 1897 році за проектом архітектора Зигмунта Горголевського — автора багатьох монументальних споруд в Польщі і Німеччині.
Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
У 1833 році граф Австро-Угорщини Станіслав Скарбек розпочав будівництво нового театру для Львова власним коштом. В театральній будівлі планувалося розташувати готель на 300 номерів, крамниці, кав'ярні, помешкання для акторів.
Львівський академічний театр імені Леся Курбаса
Львівський академічний театр імені Леся Курбаса - створений у 1988 році Володимиром Кучинським та групою молодих акторів, котрі, як і видатний український режисер Лесь Курбас зі своїми колегами у 1918 році, відчули потребу «...вернутися прямо до себе, ...сказати щось нове, тому, і тільки тому, створити театр».
Львівський муніципальний театр
Театр, що нині знаний як Львівський муніципальний театр, був заснований 1931 року в Києві як Всеукраїнський театр Червоної Армії.
Львівський духовний театр «Воскресіння»
Львівський духовний театр «Воскресіння» — театр у Львові, заснований у 1990 році групою молодих акторів з різних міст України режисером Ярославом Федоришиним.
Львівський обласний театр ляльок
Будівлю, в якій він міститься, було зведено 1912 року як Палату ремісників — у її стилістиці відбились риси ренесансного зодчества країн Центральної Європи (аркада на рівні першого поверху, аттик з волютами).
   
2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.