Заказ экскурсий по Львову:

Я в


Авто-екскурсии Львовом
Старый герб Львова Новый герб Львова
Українська мова ''Interes’но у Львові'' Русский язык ''Interes’но во Львове'' English
Interes'но во Львове - ваш персональный гид по Львову. Экскурсии по Львову

Львівський обласний театр ляльок

Театри Львова

Загальні та історичні дані

Львівський обласний театр ляльок розташований у середмісті Львова за адресою: пл. Данила Галицького, буд. 1, м. Львів (Україна).

Будівлю, в якій він міститься, було зведено 1912 року як Палату ремісників — у її стилістиці відбились риси ренесансного зодчества країн Центральної Європи (аркада на рівні першого поверху, аттик з волютами).

Свою роботу Львівський театр ляльок розпочав 15 квітня 1946 року прем'єрним показом вистави за народною казкою «Івасик-Телесик».

Емблемою театру є зображення персонажа української народної казки Івасика-Телеска.

Репертуар і діяльність

Чинний репертуар театру репрезентований як постановками для дітей, так і для дорослих. Загалом театром протягом творчого життя здійснено постановки понад 200 спектаклів.

Серед дитячих постановок питому вагу займають вистави за народними і літературними, як українськими, так і світовими, казками: «Коза-дереза», «Пан Коцький», «Фарбований лис» (за І. Франком), «Снігова королева» (Г.-К. Андерсен), «Ріккі-тіккі-таві» (Р. Кіплінг) тощо.

Вистави Львівського обласного театру ляльок для дорослих — «Ніч перед Різдвом» М. Гоголя, «Мадемуазель Нітуш» Г. Мельяка та А. Мілло, «Ловіть мить успіху» К. Рижова та деякі інші.

Театр активно гастролює, бере участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних заходах і фестивалях, як в Україні, так і за кордоном.

Назад в раздел
2009-2016 Права захищено - INTERES’но у ЛЬВОВІ.